Rytų Afganistane per virtinę talibų atakų žuvo mažiausiai 14 policininkų

tankaiAfganistane per Talibano kovotojų atakas keliuose rytinės Gazni provincijos rajonuose žuvo mažiausiai 14 policijos pareigūnų. Gazni provincijos tarybos narys Hassanas Reza Yusoufi (Hasanas Reza Jusufis) nurodė, kad septyni policininkai žuvo Dehjako rajone.

Anot jo, tarp žuvusiųjų yra ir vietos policijos viršininkas bei policijos rezervo vadas. Dar septyni policininkai žuvo Džagatu rajone.

Pasak H.R.Yusoufi, atakų virtinė prasidėjo praėjusią naktį, o antradienio rytą kovotojai tęsė išpuolius. Be minėtų dviejų vietovių, talibai puolė ir Adžristano bei Karabago rajonuose. Gazni provincijos tarybos vadovas Latifas Akbari patvirtino, kad talibai užpuolė kelis kontrolės postus Dehjake ir Džagatu. Jis nurodė, kad žuvo apie 20 saugumo pajėgų narių. Talibano atstovas spaudai Zabihullah Mujahidas paskelbė, kad judėjimas prisiima atsakomybę už šią atakų virtinę. Jis taip pat pareiškė, kad kovotojai užėmė Džagatu rajono administracijos būstinę bei policijos kontrolės postus Dehjake.

2018-05-22

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/rytu-afganistane-per-virtine-talibu-ataku-zuvo-maziausiai-14-policininku-57-975394?c=57