Lietuvai – įspūdinga širdžių jūra: net nėra su kuo palyginti

veliava-ltLietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė paminėjo itin kūrybiškai – socialinės-pilietinės akcija „Šaltinis myli Lietuvą!“ siekė širdelių rekordo. Padedami tėvelių, senelių ir draugų mokiniai pagamino 11304 širdeles.
 
„Mūsų rekordas niekur neužfiksuotas – į agentūrą „Factum“ nesikreipėme. Norėjome patys sau pasiekti tą rekordą, tad nebuvo su kuo palyginti ir nežinome, ar yra kas nors, kas padarė daugiau širdelių“, – sakė progimnazijos direktorė Zita Stripeikienė. Nuotr.:

sirdziu jura
Pasak jos, širdelių akcija specialiai planuota tokiai ypatingai datai. „Norėjome ne tik patys džiaugtis, bet kad matytų ir visas miestas. Aplink – nemažai daugiabučių, širdelių pieva visi gėrisi, džiaugiasi, fotografuoja eidami pro šalį“, – pasakojo direktorė. Aplinkinių akį traukiančios idėjos sumanytoja – direktorės pavaduotoja ugdymui Rūta Vainauskaitė.

Jos dėka į rekordo siekimą įsitraukė visos progimnazijos klasės – kiekvienas mokinys pagamino bent po vieną širdelę.  Pasitaikė ir rekordinius skaičius pasiekusių klasių. Viena pirmokų klasė pagamino net 1586 širdeles, su jais konkuravo ir šeštokai, iškarpę 1081 ir 1198 širdeles.

Kovo 11-ąją, įdienojus, širdelės susmaigstytos į priešais mokyklą esančią pievą, kuri tapo tikru raudonų širdelių kilimu. „Dabar širdelės įšalo į žemę. Tad tol, kol vėjas jų nenuneš, tol praeiviai galės grožėtis“, – sako progimnazijos vadovė.

delfi.lt
2019-03-12