Aktualijos

VPP: Bankrotas ar siekis pasipelnyti?

no-moneyFantastiškai kiauliški dalykai dedasi. Kodėl būtent fantastiški ir kiauliški? Nes reikia turėti labai lakią fantaziją sugalvoti, kaip lygioje vietoje pasipelnyti iš pareigūno, ir kiaulišką sąžinę, kad apskritai pasipelnyti.

Nacionalinė kolektyvinė sutartis išskiria profesinių sąjungų narius

parasasPo ilgų ir sudėtingų derybų pirmadienį, lapkričio 5 d., profesinės sąjungos ir Vyriausybė pasirašė Nacionalinę kolektyvinę sutartį dėl pareiginės algos bazinio dydžio biudžetiniame sektoriuje. Ši sutartis galios Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos (LTPF) nariams: tiek statutiniams pareigūnams, valstybės tarnautojams, tiek darbuotojams, dirbantiems pagal darbų sutartį.

Prieš 100 metų Lietuvos moterims suteikta teisė balsuoti

moterys pries 100 mPrieš šimtmetį, 1918 m. lapkričio 2 d., moterims Lietuvoje buvo suteikta teisė balsuoti. Galime tuo didžiuotis, nes, įteisindami tokį sprendimą, demokratijos branda gerokai aplenkėme tokias šalis kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Jungtinė Karalystė, Šveicarija ar Prancūzija.
 
 
 
 

Ginti, saugoti, padėti?

bosasKodėl po teisėsaugos pareigūnų šūkio padėjau klaustuką? Bijau, kad šis gražus „į išorę“ nukreiptas, t. y. tautai pritaikytas, mūsų misijos pažadas vis rečiau prisimenamas policijos sistemos viduje. Dažnai matau, kad patys policijos pareigūnai į jo veikimo „teritoriją” nepatenka.