Aktualijos

Prasideda Europos profsąjungų suvažiavimas!

PS suvaziavimasŠiandien Vienoje, Austrijoje, prasideda keturias dienas vyksiantis XIV-asis Europos profesinių sąjungų konfederacijos suvažiavimas. Šiame profesinėms sąjungoms itin strategiškai bei politiškai svarbiame renginyje dalyvauja aukščiausio lygio profesinių sąjungų lyderiai iš 38-iose šalyse veikiančių profesinių sąjungų,  taip pat daug svarbių svečių, tarp jų

Prisijungė Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga

NPPPS logo apvalus spalvotas mazasDžiaugiamės, kad Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos šeimą sustiprino dar viena organizacija - šįkart Nacionalinė pasienio pareigūnų profesinė sąjunga! "Galime didžiuotis, kad LTPF nuolat stiprėja ir auga. Su kiekvienu nauju nariu mūsų įtaka ir galimybės geriau atstovauti pareigūnų interesams didėja, - sako LTPF pirmininkė L. Soščekienė. - Linkime kuo geriausios kloties įgyvendinant užsibrėžtus tikslus ir ginant pasienio pareigūnus!"

Minimalūs standartai – maksimaliam policininkų saugumui

epuGegužės 8-10 d. Sibiu mieste, Rumunijoje, Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos (LTPF) atstovai Loreta Soščekienė, Roma Katinienė, Tadas Mažutis ir Evelina Surkova dalyvauja kasmetiniame Europos policijos sąjungos (EPU) susitikime. Jo pagrindinis tikslas – ieškoti būdų, kaip užtikrinti kuo geresnį teisėsaugos pareigūnų (o tuo pačiu ir bendruomenių) saugumą Europos šalyse.
 
 
 
 

Su profesine švente, gerb. ugniagesiai - gelbėtojai !

St FlorianJau ne pirmus metus rašau sveikinimą ugniagesiams gelbėtojams per Šv. Florijono – jų profesinės šventės – dieną. Nors jau turėčiau būti pripratusi, vis tik kaip ir kasmet jaučiu nerimastingą virpuliuką. Juk taip norisi rasti tuos pačius gražiausius žodžius, kuriais geriausiai pavyktų išreikšti pagarbą, pasididžiavimą ir dėkingumą už drąsą saugant artimą, ryžtą bei nuoširdų rūpestį.
 
 
 
 

Pareigūnų profsąjungų „viešo gėdinimo“ akciją po policijos, Vyriausybės ir VRM langais jaukė lietus

Piketas 2019.05.03.2jpg interuiLTPF atstovai išvakarėse išplatino pranešimą „Vidaus reikalų ministro viešas įsipareigojimas nieko nevertas?“, o šį penktadienį Vilniuje paeiliui rengė tris protesto akcijas prie Policijos departamento (PD), Vyriausybės ir Vidaus reikalų ministerijos (VRM). Tiesa, „viešo gėdinimo“ akcijos pradžią sujaukė lietus: protestuotojai pabūgo, kad sušlaps plakatas, ir nutarė apie pusvalandį palaukti geresnio oro.