LTPF atstovai - konferencijoje apie galimybes ir iššūkius profesinėms sąjungoms

kopeciosVasario 28-kovo 3 d. Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos (LTPF) atstovai lankėsi Varšuvoje, Lenkijoje, kur Lenkijos profesinių sąjungų susivienijimas (OPZZ) organizavo tarptautinę konferenciją „Darbo santykių ateitis: galimybės ir iššūkiai profesinėms sąjungoms Europoje“.
LTPF atstovavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė Jurgita Zamalytė ir Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas Antanas Dobilas.
Varšuvoje surengtoje konferencijoje dalyvavo profesinių sąjungų atstovai iš Lietuvos, Serbijos, Rumunijos ir Ispanijos. Konferencijos metu su partneriais dalintasi patirtimi apie viešosios nuomonės formavimą į profesines sąjungas, visuomenės požiūrį į jas ir galimybes stiprinti profesinių sąjungų veiklą.
Varšuvos universiteto sociologijos fakulteto mokslininkai atlieka tyrimą apie viešosios nuomonės apklausas apie profesines sąjungas Europos šalyse. Šio susitikimo metu, išanalizavus bendrą partnerių patirtį, nuspręsta tęsti tyrimą, parengti kiekvienai šaliai partnerei aktualias rekomendacijas, kaip stiprinti profesinių sąjungų poziciją, gerinti įvaizdį ir tapti patrauklesnėmis visuomenei, ypač jaunimui.
 Parengė Jurgita Zamalytė

2017.03.09