LTPF atstovai dalyvavo kvalifikacijos kėlimo mokymuose Maskvoje

maskva2013 m. rugsėjo 9–18 dienomis Maskvoje, Darbo ir socialinių santykių akademijoje, Profesinių sąjungų judėjimo institute, vyko tarptautinis kvalifikacijos kėlimo seminaras Latvijos, Lietuvos, Kirgistano ir Ukrainos profesinių sąjungų darbuotojams. Lietuvos delegacijos sudėtyje dalyvo LTPF atstovai – Respublikinės ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos pirmininkas Vytautas Aleksandravičius ir Utenos rajono policijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Evaldas Norkūnas.

Pagrindinė renginio tema buvo "Mediacija – alternatyvus ginčų sprendimo būdas darbo santykių sferoje", kur kalbėta apie efektyvias derybas. Pranešimus skaitė ir seminarus klausytojams vedė žymūs ekonomikos, teisės, psichologijos specialistai ir Rusijos nepriklausomų profesinių sąjungų federacijos aktyvistai.

Renginio dalyviai taip pat aplankė Rusijos nepriklausomų profesinių sąjungų darbuotojų federacijos būstinę, susitiko su Akademijos rektoriumi ir dalyvavo neformalioje diskusijoje su seminaro dalyviais iš Latvijos, Kirgistano, Ukrainos, kur buvo dalijamasi profesinių sąjungų patirtimi. Be to, dalyvavusiems suorganizuota ekskursija po žymias Maskvos istorines ir kultūrines vietas, aplankytas Maskvos Kremlius.

Kvalifikacijos kėlimo seminaro pabaigoje dalyviams įteikti Maskvos Darbo ir socialinių santykių akademijos sertifikatai apie išklausytą kursą tema "Mediacija darbosantykių srityje".

 
Parengta pagal Respublikinės ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos pirmininko Vytauto Aleksandravičiaus informaciją
2013-09-23