Kelyje pagalbos ranką ištiesusiam policijos pareigūnui – žemaitiškas „Diekou“

ornamentasLapkričio 1-ąją, kai visos Lietuvos gyventojai lankė artimųjų kapus, keliuose vargino intensyvus eismas, o policijos pareigūnai buvo sutelkę gausias pajėgas situacijai kontroliuoti.

 Didžiausiu išbandymu daugeliui vairuotojų tapo itin didelės automobilių spūstis šalia kapinių, o situaciją dar labiau sunkino sunkiai pravažiuojami, daug kur purvynais tapę keliukai. Tad tą dieną keliuose eismo kontrolę vykdžiusiems pareigūnams teko kaip reikiant pasiraitoti rankoves, o ne vienam – ir ištiesti pagalbos ranką.

Šiandien Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pasiekė Jūratės Beržinienės žemaitiškas „Diekou“ už gerus pareigūnų darbus: „Noriu padėkoti Telšių policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkui Giedriui Apūkui lapkričio 1-ąją prie Varnių kapinių padėjusiam išstumti įklimpusią mašiną. Lenkiu galvą prieš pareigūnus, kurie neprašomi, nesitikėdami atlygio, atskuba į pagalbą. Gyvuokit, saugokit ir globokit mus ir ateity, mielieji Angelai sargai. Ir dar kartą tvirtas, žemaitiškas „diekou” pareigūnui G. Apūkui“.

2017.11.06

http://policija.lrv.lt