Dėkoja pareigūnams

geliu-puokstePolicijos departamentui parašęs Ramūnas pasakoja savo įspūdžius, bendraujant su BPC ir policija (pasirodo - Kauno). Labai džiaugiuosi šiandienos patirtimi su Bendruoju pagalbos centru ir Kauno policija. Automagistralėje Klaipėda - Vilnius, netoli Kauno, mane aplenke apynaujis Land Cruiser'is, tačiau šio automobilio vairavimas man sukėlė įtarimų, kad vairuotojas gali būti apsvaigęs nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų. Mane aplenkusi mašina tiesiog lakstė po visą automagistralę ir sunkiai nors keletui sekundžių išsilaikydavo vienoje eismo juostoje.

Sekdamas minėta automobilį paskambinau 112, tuo metu buvau prie Giraitės Lukoil'o. Iš BPC operatorės sulaukiau labai konkrečių klausimų - kas vyksta, kur vyksta, paprašė padiktuoti valstybinius Land Cruiserio numerius ir iš karto sujungė su Kauno policija. Policininkui vėl pakartojau ką matau, į kurią pusę juda pažeidėjas, paklausė, kokiu automobiliu važiuoju aš pats, taip pat buvau paprašytas nepadėti ragelio ir informuoti apie judėjimo kryptį ir sekti pažeidėją. Pažeidėjas iš automagistralės tuo metu jau nusuko link Šilainių, į Žemaičių plentą, kur jau miesto ribose, šalia poliklinikos, ties IKI prekybos centru, buvo pasiekęs apie 100 km/val. greitį. Policininkas, su kuriuo bendravau telefonu, informavo mane, kad link mūsų jau juda pareigūnai.

Ir iš tikro, leidžiantis nuo Milikonių kalno sutikau 2 policininkų motociklus, važiuojančius Šilainių kryptimi, jie netrukus apsisuko, įjungė švyturėlius ir jau kalno apačioje sustabdė mano minimą Land Cruiser’i. Taip kad nuo mano skambučio į BPC iki pažeidėjo sustabdymo praėjo vos kelios minutes - skambutis į BPC, esant prie Giraitės Lukoil’o, pažeidėjas sustabdytas Vilijampolėje, prie Milikonių kalno. Tikrai nesitikėjau tokio operatyvaus minėtų tarnybų darbo, maniau kad teks “pasivažinėti” po Kauną, sekant pažeidėją, gerokai ilgiau.


ŠAUNUOLIAI - tiek BPC, tiek Lietuvos policija, labai ačiū už tikrai profesionalų bendravimą ir Jūsų darbą. Būčiau dėkingas, jei ši mano informacija atsidurtų Lietuvos policijos facebook sienoje, kad ją pamatytų kaip galima daugiau žmonių ir sužinotų apie teigiamus ir labai sveikintinus pokyčius BPC ir Lietuvos policijos darbe.

Kauno AVPK informacija
2017-08-09