Padėkota pareigūnui, per atostogas sulaikiusiam vagišę

20170728nm1Liepos 19 d. Klaipėdos miesto policijos komisariato Pirmojo veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Nerijus Mendelis ne tarnybos metu, atostogaudamas, uostamiesčio turgavietėje suskubo į pagalbą kišenvagės nuskriaustam šešiasdešimtmečiui, sulaikė įtariamąją ir grąžino vyrui pinigus.

Viskas įvyko Klaipėdos naujosios turgavietės halėje, kur romų tautybės moteris pasigviešė veik 500 svetimų eurų, ištraukė juos bei banko korteles iš vyro megztinio kišenės ir stengėsi pasprukti.

Nukentėjusiajam ėmus šauktis pagalbos, paskui bėglę leidosi apsipirkti per atostogas atėjęs pareigūnas. Jis netruko sulaikyti 28 metų teistą, policijai pažįstamą moterį, kuri netikėtai pasipriešino policininkui ir stipriai įkando jam į ranką. Medikai diagnozavo pareigūnui Nerijui Mendeliui plaštakos kąstą žaizdą. Jis gydėsi ambulatoriškai, tad iš karto po atostogų sugrįžo į tarnybą.Klaipėdos apskrities vadovybės sprendimu, pareigūnui kolegų akivaizdoje padėkota už kilnų poelgį ne tarnybos metu, jis paskatintas keletu papildomų atostogų dienų ir apdovanotas atminimo dovanomis.

Klaipėdos AVPK informacija
2017-07-28