PAGARBA IR NUOŠIRDUS AČIŪ – POLICIJOS PAREIGŪNAMS IŠ MAŽEIKIŲ

leliju.puoksteGegužės 29 dienos rytą, apie 8.30 val., bendruoju pagalbos centro telefonu buvo gautas pranešimasapie Mažeikiuose į darbą atvykusį neblaivų darbuotoją. Skambinusi moteris prašė pareigūnų pagalbos, nes atlikus įprastą patikrinimą, krovininio automobilio vairuotojas buvo neblaivus (nustatytas 1,61 promilės girtumas) bei agresyviai nusiteikęs. 

Į bendrovę atvykus Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnams Renatai Petrauskaitei ir Karoliui Motuzui buvo operatyviai apramintas neblaivus, agresyvus vairuotojas. Pareigūnai taip pat nuramino išsigandusį kolektyvą bei ėmėsi visų būtinų veiksmų susidariusiai situacijai išspręsti. 

Po nemalonaus nutikimo pirmadienio rytą, šeimos verslą puoselėjanti moteris prisipažino, kad su pareigūnais teko susidurti pirmą kartą. „Viso UAB „Termoprojektai" kolektyvo vardu reiškiame didelį dėkingumą profesionaliai savo darbą atlikusiems pareigūnams. Nors yra tekę girdėti įvairių mitų apie pareigūnus, galime drąsiai teigti, kad visi jie - iš piršto laužti. Likome sužavėti policijos pareigūnų darbu ir esame tikri, kad galime jaustis saugūs bei pasikliauti visa Lietuvos policija, nes esant bet kokiam įvykiui, jie išties pagalbos ranką", - padėkos žodžius reiškė Ligita iš Mažeikių.

Telšių apskr. VPK informacija
2017-05-30