Piliečio padėka - operatyviai pasišalinusį vairuotoją išaiškinusiems pareigūnams

angeliukaiEismo įvykis, kai iš jo, apgadinus kitą transporto priemonę, pasišalina vairuotojas – neretai pasitaikantis reiškinys.


Tokiais atvejais Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnams tenka narplioti painią situaciją ir visais įmanomais būdais ieškoti kaltininko.
Esant tokiai situacijai, dažnai pasitelkiama ir visuomenės pagalba. Tačiau, tenka pripažinti, kad kai kurie pasišalinę vairuotojai taip ir lieka nenubausti, o žalą patyrusiam piliečiui tenka patuštinti piniginę, tvarkant apgadintą automobilį.
 Kovo 16 d. į policiją kreipėsi telšiškis, kuris dėkojo operatyviai savo darbą atlikusiems pareigūnams, aiškinant jo automobilį apgadinusį ir pasišalinusį vairuotoją.
Pilietis laiške rašė: „Kovo 5 d. mano automobilio dureles apgadinęs ir iš įvykio vietos pasišalinęs asmuo buvo greitai surastas ir nubaustas.
Už tai labai noriu padėkoti Telšių apskr. VPK Kelių policijos skyriaus ekipažui - pareigūnams Arūnui Pabijonavičiui ir Inesai Bielskytei, Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo grupės pareigūnėms Astai Končienei ir Giedrei Jančauskytei. Ačiū!“

Telšių AVPK
2017-03-16