pADĖKA MARIJAMPOLĖS KELIŲ PAREIGŪNAMS

imagesPXB7FCN6Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas atliekantis viršininko funkcijas Harimantas Poškevičius gavo

Linos Jurgelionienės laišką, kuriame  dėkoja Kelių policijos skyriaus pareigūnams Erikai Berteškaitei ir Dovydui Venckauskui už supratingumą ir pagalbą bei linki sėkmės tarnyboje.

Moteris spalio 31 dienos popietę, kelyje „Via Baltica", važiuodama savo automobiliu sukėlė eismo įvykį, kurio metu buvo apgadintas ir jos, ir Lenkijos piliečio automobiliai. Moteris pripažino, kad dėl eismo įvykio kalta ji, tačiau, nukentėjusiajam paprašius vietoje sumokėti už jo automobilio remontą, moteris suprato, kad bendraujant su užsieniečiu gali kilti problemų pildant eismo  įvykio deklaraciją, todėl ji iškvietė policijos pareigūnus. Į įvykio vietą atvyko Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai  E. Berteškaitė ir D. Venckauskas, kuriems moteris nuoširdžiai dėkoja už suteiktą pagalbą, mandagų bendravimą, supratingumą ir paslaugumą. Pareigūnai padėjo užpildyti eismo įvykio deklaraciją, sutvarkė automobilį taip, kad moteris galėjo saugiai tęsti kelionę.

Marijampolės apskr. VPK informacija
2016-11-09