UŽ ANTRĄ GYVENIMĄ VYRAS TURĖTŲ DĖKOTI POLICIJOS PAREIGŪNAMS

getVakar, gegužės 9-ąją, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - Tauragės apskr. VPK) Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio pareigūnams Ritai Stroputei ir Mariui Vaičiūnui,


 užtikrinant eismo saugumą bei viešąją tvarką, teko neeilinė užduotis. Patruliuojant pareigūnai iš budėtojų sulaukė pranešimo, kad vyras galimai ketina nusižudyti.

Gegužės 9 d. naktį, apie 23.46 val. budėtojas iš praeivio gavo pranešimą, kad parkelyje, esančiame Tauragėje, už Jovarų kalno, vyras nešasi virvę bei riša kilpą ir, regis, nori pasitraukti iš gyvenimo. Pareigūnai nežinodami tikslios įvykio vietos iš karto sureagavo į pranešimą ir nuvyko į parkelį. Pasišviesdama kelią žibintuvėliu, R. Stroputė išvydo ant medžio šakos kabantį vyrą. Tuo metu pilietis jau buvo be gyvybės ženklų. Pareigūnai nedelsdami nukabino asmenį nuo šakos ir pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą bei širdies masažą, kol vyras pradėjo kvėpuoti. Atsipeikėjęs vyriškis negalėjo pasakyti, kodėl nusprendė taip pasielgti, bet laimei, jam pavyko išvengti mirties. 33 metų vyras po įvykio buvo perduotas medikams.

Vos 9 mėnesius Tauragės apskr. VPK dirbanti Rita ir nebenaujokas Marius (pastarajam jau tekę susidurti su situacija, kuomet žmogaus gyvybei gresia pavojus ir ją pavyksta išgelbėti) šį įvykį prisimins dar ilgai. „Nemeluosim, iš tiesų bijojom. Bijojome ne to kas laukia, bet ar spėsime padėti žmogui. Laimei, spėjom" - prisimindami įvykio aplinkybes, pasakojo pareigūnai. „Tą akimirką nieko negalvojome ir elgėmės taip, kaip esame apmokyti. Tikimės, kad jaunas vyras antrą kartą šios klaidos nebekartos".

Tauragės AVPK
2016-05-10