DĖKOJA JONAVOS PAREIGŪNAMS

angeliukaiSveiki gerb. komisare, norėčiau Jums labai padėkoti už operatyvią bei geranorišką Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnų: Giedrės Šiaulienės ir Juliaus Malevičiaus pagalbą.
Šių metų kovo 18 d. mano būstą, esantį Jonavoje, Kulviečio gatvėje, kaimynai užliejo vandeniu. Kaimynai, užlieję butą Jonavoje, negyvena ir jų kontaktinių duomenų niekas iš namo gyventojų neturėjo. Nusprendžiau pagalbos kreiptis į policiją. Paskambinus policijos budėtojui su manimi labai maloniai ir geranoriškai bendravo pareigūnė Giedrė Šiaulienė, kuri pati iniciatyviai pasisiūlė padėti šiuo klausimu. Pareigūnė per labai trumpą laiką surado Jonavoje gyvenančią mano kaimynų sesę ir pasiuntusi patrulį su Juliium Malevičium juos informavo apie susidariusią situaciją. Sesuo atvyko ir incidentas greitai buvo išspręstas.

Pareigūnė Giedrė Šiaulienė savo asmenine iniciatyva pati skambinosi man kelis kartus tikslintis informaciją, aiškinosi detales bei informavo apie paieškos statusą. Tai tik parodo pareigūno atsidavimą savo tarnybai bei atsakingumą.

Norėčiau dar kartą padėkoti abiems pareigūnams ir Jums už tai, ką darote bei už tai, kad saugote mus ir padedat ištikus problemoms.

Atrodytų tai mažas buitinis incidentas, tačiau pareigūnų profesionalumas, geranoriškumas bei malonus bendravimas mane be galo sužavėjo.

Džiaugiuosi, kad mūsų valstybėje tarnauja tokie profesionalūs pareigūnai.

Pagarbiai,

D. Ž.

kauno AVPK
2016-03-24