Pareigūnų dėmesys specialiųjų poreikių vaikams

resizeVakar, lapkričio 24-ąją, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai lankėsi Šilalės rajono socialinių paslaugų namuose.

Kartu su Viešosios policijos skyriaus bendruomenės pareigūne Rasa Sadauskyte ir specialiste Vitalija Minutiene socialinių paslaugų namuose pas specialiųjų poreikių klasės auklėtinius lankėsi ir policijos bičiulis Amsis.

Vaikai turėjo ne tik puikią galimybę pažaisti ir nusifotografuoti su Amsiumi, bet ir išgirsti naudingų patarimų iš pareigūnių. Jos specialiųjų poreikių klasės auklėtiniams pasakojo apie tinkamą elgesį su klasės draugais, auklėtojais bei tėvais, kalbėjo kaip svarbu yra laikytis tam tikrų taisyklių, tarp jų ir Kelių eismo reikalavimų, bei jų nepažeidinėti. Vaikai noriai bendravo su pareigūnėmis bei Amsiumi, atsakinėjo į jų klausimus. Buvo ir tokių auklėtinių, kurie patys pareigūnams turėjo vieną kitą klausimą.

Susitikimo pabaigoje už dėmesingumą pareigūnai specialiųjų poreikių klasės auklėtiniams įteikė atminimo dovanėles – atšvaitus bei saldainius su policijos bičiulio Amsiaus logotipu.

www.taurage.policija.lt

2015-11-26