GERUMUI VISOS PROGOS TINKAMOS

get2015 m. lapkričio 6 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariatas prisidėjo prie Kazlų Rūdos pradinės mokyklos 2c klasės (mokyt. Rūta Kazakevičienė) mokinių bei tėvelių organizuotos iniciatyvos - „Pyragų diena", bei vykdė Gerumo reidą.

Komisariato kolektyvas gražų lapkričio 6 d. rytą, pritardamas šiai akcijai, rytinį susirinkimą pradėjo prie kavos, arbatos puodeliais ir darbuotojų keptais pyragais nukloto stalo, ir besimėgaudami šviežiais gardumynais, savo surinktas aukas skyrė 7 mėnesių Dominykui, sergančiam bei kovojančiam su akies vėžiu.

Ginti. Saugoti. Padėti. Tai turi būti ne tik policijos, bet ir kiekvieno bendruomenės nario žodžiai. Bet Domukas dar per mažas tai daryti, tad mes visi kartu galime jam padėti!!!

Tęsiant „Pyragų dienos" akciją, Gerumo reidą kartu su akcijos iniciatoriais vykdė ir vaikų bičiulis Amsis, kuris lankėsi įstaigose, įmonėse. Palaikančių Gerumo reidą, laukė malonios Amsio staigmenos - atšvaitai, nes šią dieną buvo minima ir Atšvaitų diena. Aplankytų įstaigų ir įmonių kolektyvai džiaugėsi galimybe įsiamžinti su mielu policijos personažu ir vaikų draugu Amsiu.

„Pyragų dienos" Kazlų Rūdoje metu akcijos organizatoriai surinko 1564,12 eurų, kuriuos nutarė paskirti mažajam kraštiečiui, ir tikimės, kad surinktos bei jo tėveliams įteiktos lėšos padės mažajam Domukui įveikti klastingą ligą ir ateityje išaugti sveiku, stipriu ir doru Kazlų Rūdos savivaldybės ir Lietuvos piliečiu. Akcijos organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šios Gerumo dienos - Kazlų Rūdos pradinės mokyklos bendruomenei, Kazlų Rūdos policijos komisariato, UAB „VIP", Mocevičiaus firmos "Ginalas", „UAB Šamoto centras", UAB „Regusa", UAB „Jūrės medis", UAB „Juodeliai", UAB „Baltick Sticks Kazlų Rūda", UAB APTA II, BTA draudimo Kazlų Rūdos skyriaus, Kazlų Rūdos kultūros ir laisvalaikio centro, Kazlų Rūdos sporto centro, Ž. Vosylienės klinikos, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, vaikų lopšelio - darželio „Pušelė" kolektyvams bei visiems geros valios žmonėms, vienbalsiai pritarusiems surinktas savo aukas skirti mažajam Domukui. Už Amsio dovanotus atšvaitus dėkojame VĮ „Marijampolės regiono keliai".

www.policija.lt

2015-11-11