NE TARNYBOS METU JAUNAS KOLEGA DEMASKAVO NEBLAIVŲ VAIRUOTOJĄ

get 1Spalio 23-iosios rytą Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas padėką įteikė Kelių policijos skyriaus kelių patrulių būrio patruliui Justinui Kaupiui.

Jaunas, vos prieš tris mėnesius į policijos komisariato darbuotojų gretas įsiliejęs pareigūnas paskatintas už pagirtiną neabejingą poelgį, kuris yra pavyzdžiu visiems.

Spalio 16-osios vakarą, apie 22.00 val., Justinas savo nuosavu automobiliu po tarnybos vyko namo. Rodos, įprasta kelionė, šį kartą turėjo kiek kitokią nei visada baigtį – kelyje Viešvėnai-Luokė jis pastebėjo priešais atvažiuojantį įtarimą sukėlusį automobilį, su kuriuo prasilenkus, vairuotojas išjungė šviesos žibintus ir sustojo šalikėlėje. Galinio vaizdo veidrodėlyje pastebėjęs, kad transporto priemonė vėl ėmė riedėti, Justinas nusprendė apsisukti ir jį pasivyti. Vos prie jo priartėjus, vairuotojas vėl automobilį staiga pasuko šalikelėn. Šalia jo sustojo ir ne tarnyboje esantis pareigūnas. Iškvietęs kolegas, J. Kaupys jų laukė įvykio vietoje, šalia neblaivaus vairuotojo automobilio.

Atvykus pareigūnams, vairuotojui buvo nustatytas 1,96 promilių girtumas. Be to, jis iškeikė pareigūnus necenzūriniais žodžiais, tad jo atžvilgiu pradėta administracinė teisena pagal LR ATPK 126 str. 4 d. ir 187 str.

„Nekilo nė menkiausia abejonė, važiuoti paskui įtarimą sukėlusį vairuotoją, ar ne. Savo, kaip pareigūno, pareigą jaučiu visada, kur bebūčiau – tarnyboje ar namuose“, – po įvykio kalbėjo Justinas.

Įteikdamas padėką, kaip paskatinimą toliau tobulėti ir siekti geriausių rezultatų, R. Rudminas teigė, kad šio kolegos pavyzdžiu turėtų sekti kiekvienas policijos sistemoje dirbantis asmuo.

 

Telšių apskr. VPK informacija

2015-10-23