Telšių policijos komisariate – smagūs sveikinimų ir nostalgiški atsisveikinimų žodžiai

1 148Penktadienį Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate tvyrojo šventinė nuotaika, kurią šiek tiek kartino natūrali žmogiška nostalgija atsisveikinant su vienu iš kolegų. Toks jau gyvenimo dėsnis – kas turi pradžią, būtinai turės ir pabaigą. Todėl šį auksinį rudenišką rytą iš policijos kolektyvo gretų į civilį gyvenimą perėjo 36-erius savo gyvenimo metus policijos sistemai atidavusi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus specialistė Vitalija Kazlauskienė.

Per ilgus darbo metus Vitalijai patirties teko semtis tiek Kelių, tiek Viešojoje policijoje, vėliau veiklą tęsti organizaciniame poskyryje. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas, įteikdamas jai vardinę dovaną – laikrodį – dėkojo už ilgametę tarnybą ir pasiektus rezultatus bei linkėjo visokeriopos sėkmės žengiant į kitą gyvenimo etapą.  Prasmingų linkėjimų bei šiltų prisiminimų Vitalijai negailėjo ir artimiausi kolegos, su kuriais teko dalintis ne tik bendrais kabinetais, bet ir maloniais pašnekesiais, gyvenimiškais džiaugsmais bei rūpesčiais. 

Su gražia jubiliejine darbo sukaktimi komisariato viršininkas bei visi kolegos pasveikino ir Kelių policijos skyriaus veiklos organizavimo ir prevencijos grupės specialistę Laimą Strėlienę. Spalio 21-ąją, iškart po jos gimtadienio, sukako 30-imt darbo policijoje metų. 

Kartu su kolegėmis, pasveikinti buvo bei atminimo ženklus „už ištarnautus metus“ pelnė: II-ojo laipsnio – Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio apylinkės inspektorių veiklos grupės tyrėjas Arūnas Toliušis, III-ojo laipsnio atminimo ženklą – Kriminalinės policijos specialiųjų užduočių skyriaus viršininkas Deividas Adomavičius.

www.policija.lt

2015-10-23