Pareigūnai organizavo susitikimus su vaikais

rsz vil1 08-06Kauno Veršvų vidurinėje mokykloje birželio ir liepos mėnesiais veikė mažas pajamas turinčių šeimų mokinių dieninė vasaros poilsio stovykla, kurią lankė per 300 vaikų. Stovyklos programos tikslas – ugdyti ir stiprinti vaikų draugiškus bei pagarbius bendravimo įgūdžius.

Padedant įgyvendinti Kauno Veršvų vidurinės mokyklos administracijos parengtą dieninės vaikų vasaros ir poilsio stovyklos programą, bei vykdant Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko patvirtintą priemonių planą, skirtą vaikų saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti vasaros metu, Kauno apskr. VPK Kauno m. Santakos PK Vilijampolės PN policijos pareigūnai, Kauno Veršvų vidurinėje mokykloje organizavo susitikimus su vaikais, lankančiais dieninę vasaros poilsio stovyklą.

2013-06-25 dieninės vasaros poilsio stovyklos vaikams buvo skaityta paskaita tema „Saugios vasaros atostogos”. Vaikams buvo pasakojama kaip apsaugoti save ir savo daiktus, kalbama apie vaiko teises, pareigas ir atsakomybes, apie narkotikų ir alkoholio žalą ir atsakomybės formas. Vaikams buvo pasakojama kaip elgtis gatvėje, kaip būti saugiam žaidžiant kieme, būnant prie vandens telkinių, kaip elgtis, jei būnant lauke prasidėjo audra. Vaikams priminta, kad negalima žaisti su ugnimi, elektros prietaisais, kad negalima imti gatvėje rastus neaiškius daiktus, nebendrauti su nepažįstamais asmenimis, bei kaip elgtis atsitikus nelaimei, kur ieškoti pagalbos ir kokiais telefonais skambinti. Vaikai noriai dalyvavo diskusijoje, pasakojo apie savo vasaros atostogas, uždavinėjo klausimus. Paskaitą išklausė 13 vaikų, lankančių dieninę vaikų vasaros ir poilsio stovyklą.

2013-07-16 Kauno Veršvų vidurinės mokyklos stadione vyko sportinės varžybos. Vaikai žaidė kvadratą, dalyvavo sportinėse estafetėse, berniukai žaidė draugiškas futbolo varžybas. Šventės pabaigoje vaikams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

2013-07-17 vyko policininko profesijos pristatymo renginys. Renginyje dalyvavo Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės mobilaus būrio pareigūnai su tarnybiniu šunimi. Vaikams buvo parodyta kaip dirba policijos tarnybinis šuo, papasakota apie policijos profesiją, vaikai supažinti su specialiosiomis priemonėmis: antrankiais, gumine lazda. Taip pat jiems papasakota apie kitas policijos specialiąsias priemones. Renginio pabaigoje vaikai dėkojo pareigūnams už malonias akimirkas, suteiktą informaciją apie policijos darbą.

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija
2013-08-06