Kviečiame teikti kandidatūras „Gėrio sergėtojo“ apdovanojimui“ už pilietinę pareigą ir pagalbą policijai

policUtenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato apdovanojimas „Gėrio sergėtojas“, skirtas piliečiams už jų atliktą humanišką misiją, narsų poelgį dėl kitų visuomenės narių saugumo. Šis apdovanojimas skirtas pagerbti labiausiai nusipelniusį visuomenės narį, atlikusį pilietinę pareigą ir padėjusį policijai užkardyti nusikaltimą ar kitaip kovoti už savo bei aplinkinių saugumą. 

Kviečiame apdovanojimams teikti kandidatūras:

- Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato struktūrinių padalinių vadovus;

- žiniasklaidos atstovus;

- visuomeninių organizacijų atstovus;

- bendruomenės atstovus. 

Kandidatus šiam apdovanojimui prašome siūlyti iki rugpjūčio 27 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriui (315 kab., Aušros g. 22, Utena). Teikime turi būti nurodyta trumpa kandidato biografija ir išsamus nuopelnų aprašymas. Apdovanojimui negali būti teikiami asmenys, teisti už tyčinius nusikaltimus. Teikimai apdovanoti bus svarstomi Apdovanojimo suteikimo komisijoje, sudarytoje Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko įsakymu.

2012 m. Policijos dienos minėjimo metu už aktyvų bendradarbiavimą su policija ir svarų indėlį į saugios aplinkos kūrimą garbingiausiu visuomenės nariams skirtu apdovanojimu – „Gėrio sergėtojo“ statulėle – buvo apdovanotas Vytautas Kazimieras Čypas (Zarasų r.).

2011 m. šis apdovanojimas įteiktas Visuomenės ir policijos šventės metu Utenio aikštėje (Utenoje) Jolantai Gaidelienei už atliktą pilietinę pareigą padedant užkardyti nusikaltimą ir pagalbą policijai.

Š. m. rugsėjo 27 d. „Gėrio sergėtojo“ apdovanojimas bus įteikiamas Policijos dienos minėjimo metu Utenoje.


Policijos departamento prie vidaus reikalų ministerijos informacija
2013-07-31