Seimo narės dėkoja pareigūnams už profesionalų darbą eitynių metu

polcijaSeimo narės Marija Aušrinė Pavilionienė, Giedrė Purvaneckienė ir Dalia Kuodytė padėkojo policijos pareigūnams už darbą eitynių „Už lygybę“ metu. 

„Nuoširdžiai dėkojame policijos pareigūnams, kurie profesionaliai užtikrino viešąją tvarką ir prisidėjo prie teigiamo valstybės įvaizdžio kūrimo liepos 27 d. šeštadienį vykusių eitynių „Už lygybę“ metu. Kiekvienas viešas renginys padeda kurti demokratiją, lygias galimybes visiems valstybėms piliečiams. Kiekvienas viešas renginys išryškina žmogaus teisių ir laisvių reikšmę atviroje visuomenėje, kuri yra Europos Sąjungos narė.

Ypač dėkojame Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Kęstučiui Lančinskui ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininkui Vytautui Grašiui, kitiems pareigūnams, kurie organizavo ir koordinavo viešosios tvarkos palaikymą.

Policijos pareigūnai garbingai atliko savo pareigas imdamiesi adekvačių ir būtinų veiksmų, kad eitynės praeitų sklandžiai, kad nereikėtų pasitelkti papildomų saugumo priemonių, kad eitynėse galėtų saugiai dalyvauti visi, kurie džiaugėsi eitynėmis, įtrauktomis į Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai programą,“ – rašoma padėkoje. 

 

Lietuvos Respublikos Seimo informacija 
2013-07-30