Pareigūnai iš mirties kilpos ištraukė vaikiną

policOperatyvūs ir profesionalūs pareigūnų veiksmai išgelbėjo nusižudyti bandžiusį 26 metų Pakruojo rajono gyventoją.
 
Liepos 19 d. apie pusę pirmos nakties bendruoju pagalbos telefonu paskambinusi mergina pranešė, kad Pakruojo r., Ūdekų kaime, gyvenantis 26 metų vaikinas pušyne grasina pasikarti. Nedelsiant į įvykio vietą buvo pasiųsti policijos pareigūnai, kurie kartu su ketinusio nusižudyti vyriškio giminaičiais pradėjo paiešką. Pirminiai jos rezultatai buvo bevaisiai, kadangi buvo tamsu ir paieškoje dalyvavo nedidelės pajėgos.

Pareigūnams į pagalbą buvo nusiųstas antras patrulių ekipažas. Buvo nuspręsta detaliai patikrinti Ūdekų kaime esantį pušyną. Pareigūnai su giminėmis pasiskirstė ir ėmė eiti mišku, ieškodami iš gyvenimo nutarusio pasitraukti žmogaus. Netrukus Operatyvaus valdymo grupės specialistas Mantas Andrijauskas ant medžio šakos, kilpoje, pastebėjo vyriškį be gyvybės ženklų.

Patruliai nedelsdami nukentėjusįjį išlaisvino iš virvės kilpos ir paguldė ant žemės. Buvo juntamas tik menkas širdies pulsas, žmogus nebekvėpavo. Pareigūnai atliko širdies masažą ir dirbtinį kvėpavimą - jaunuolis atsigavo ir pradėjo kvėpuoti. Atvykus greitosios medicinos pagalbos medikams, vaikinas jau buvo sąmoningas ir atsitokėjęs.Šiaulių aps. VPK informacija