Senolei į pagalbą atskubėjo ir policija, ir gelbėtojai

visaginasReikia matyti laimingo žmogaus akis, kad suprastume, jog verta daryti gerus darbus. Būtent taip buvo galima manyti liepos 12 d. popietę, kai Utenos apskrities VPK Visagino policijos komisariato ir Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai padėjo 74 m. Visagino gyventojai patekti į namus, kurių durys užsitrenkė liepos 11 d. pavakarę. 

Kaip pasakojo senolė, ji iškart kreipėsi pagalbos į kaimynus, tačiau, neturint specialios įrangos, durų atidaryti nepavyko. Pernakvojusi pas kaimynus ir nesulaukusi pagalbos iš butų durų atidarymo specialisto, moteris liepos 12 d. apie 13 val. pagalbos kreipėsi į policiją.


Nurodytu adresu nuvykęs patrulis pranešė, kad durų atidaryti nepavyks, o į ketvirtame aukšte esančio buto balkoną be specialios pakėlimo įrangos patekti taip pat neįmanoma. Tuomet nuspręsta kreiptis pagalbos į Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnus, kurie specialaus transporto ir priemonių pagalba pateko į butą per balkoną ir iš vidaus atidarė duris.

Po pusantros paros, praleistos pas kaimynus ir lauke, močiutė labai džiaugėsi sugrįžusi namo bei nuoširdžiai dėkojo policijai ir gelbėtojams už suteiktą pagalbą.Parengta pagal Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informaciją
2013-07-16