Policija rūpinasi vaikų saugumu

policija-ir-vaikaiKaip ir kiekvieną savaitę Klaipėdos apskrities VPK Klaipėdos rajono PK VTS Kelių policijos poskyrio pareigūnai lankėsi UAB ,,Gargždų pramogos” organizuotoje vaikų vasaros stovykloje, kur vedė saugaus eismo pamokas.
Šios savaitės susitikimo su vaikais metu kalbėta, kaip saugiai elgtis gatvėje, vaikams buvo paaiškintos pėsčiųjų pareigos ir teisės, kaip saugiai pereiti reguliuojamą ir nereguliuojamą pėsčiųjų perėjas, gatvę.

Vasarotojams buvo pabrėžta, jog pėstieji, prieš įžengdami į gatvę, privalo įvertinti atstumą nuo atvažiuojančios transporto priemonės iki jų – pėsčiųjų.

Vaikai buvo supažindinti su reguliuotojo sąvoka, jiems parodyti reguliuotojo signalai, paaiškinta, kaip elgtis pėstiesiems, išvydus gatvėje reguliuotoją.

Pamokos metu kalbėta ir apie atšvaitus, jų rūšis, teisingą jų dėvėjimą, dviratį bei dviratininką ir bendrąjį pagalbos telefono numerį.

Susitikimo metu vaikams parodyti policijos bičiulio Amsio filmukai. Susitikimo pabaigoje vaikams įteiktos atminimo dovanėlės. Pamokoje dalyvavo 24 vaikai nuo šešerių iki trylikos metų.

 
Parengta pagal Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informaciją
2013-07-10