Susitikimas su VSAT prie LR VRM vadu R.Požėla

pozelaVakar, birželio 6 d., Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos atstovai susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadu Renatu Požėla, Veiklos ir biudžeto planavimo skyriaus vedėja Ilona Čepelioniene ir Imuniteto valdybos Pirmojo skyriaus viršininku Evaldu Skirmantu.
 
 
 
 
"Susitikimo metu aptarėme nemažai svarbių temų, iš kurių išskirčiau VSAT asignavimų poreikį 2020 metams, pagrindinius prioritetus, kuriems būtina skirti didesnes lėšas", - sako LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė.

Tarnybos vadas R.Požėla padėkojo socialiniams partneriams už paramą ir pagalbą, informavo, kad tesės duotus pažadus ir rugpjūčio mėnesį bus organizuojami neeiliniai pareigūnų vertinimai. Jis taip pat minėjo, kad jau yra parengta pareigūnų skatinimo tvarka. Jis pabrėžė, jog tai bus dar viena galimybė paskatinti gerai tarnaujančius pareigūnus.

Susitikimo dalyviai uždavė daug klausimų dėl pareigūnų vertinimo, darbo užmokesčio kėlimo perspektyvų, mobiliųjų telefonų naudojimo tvarkos pakeitimų, išsakė susikaupusias problemas. Vėliau LTPF atstovas Artūras Černiauskas susitikimo dalyviams pristatė Valstybės sienos apsaugos šakos kolektyvinę sutartį, dėl kurios derybos beveik baigtos.
 
 
 
                
                                                                                              
 
                                     
 
LTPF informacija
 
 
                          
                                                                                                                                                                                2019-06-07