LTPF atstovai dalyvavo mitinge prie LR Seimo

mitingasKetvirtadienį, birželio 16 d.,  keli šimtai žmonių susirinko prie Seimo, kur vyko protesto akcija „Čia gyvensim ir dar balsuosim!“, o joje buvo pasisakoma prieš Darbo kodekso liberalizavimą. Mitinge dalyvavo ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos atstovai.


 Nors Seimas buvo suplanavęs pradėti Darbo kodekso projekto priėmimą, šių planų mitingo išvakarėse buvo atsisakyta, nes protesto akcijos rengėjai planavo posėdį Nepriklausomybės aikštėje transliuoti tiesiogiai. Todėl susirinkusiems mitingo dalyviams buvo transliuojami ankstesni Seimo balsavimų vaizdo įrašai dėl tokių darbuotojams svarbių sprendimų kaip nenustatytos apimties darbo sutarčių atsiradimas, nepritarimas siūlymui naikinti darbo tarybas bei kitų.

Protesto akcijos dalyviai pirmą kartą galėjo vertinti Seimo narių darbą balsuodami žaliomis ir raudonomis kortelėmis taip išreikšdami paramą arba nepritarimą parlamentarų siūlymams. Beveik visi profesinių sąjungų siūlomi teisės aktų patobulinimai Nepriklausomybės aikštėje buvo palaikomi vienbalsiai.

Šalia Seimo rūmų taip pat buvo įrengta „didvyrių“ galerija su aktyviausių darbuotojų garantijų mažinimo šalininkų portretais.

Protesto akciją vainikavo akcijos „Išrink labiausiai darbuotojams „nusipelniusį“ Seimo narį“ apdovanojimai.

13483065 1452923964733459 628361477537860687 oDSCF1575


Pagal LPSK informaciją
2016-06-17