Pareigūnai dovanojo skaitymo džiaugsmą

laimetŠiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai ne pirmi metais organizuoja arba dalyvauja įvairiuose socialiniuose projektuose. Balandžio 2 d., atsiliepdami į Radviliškio rajono savivaldybės kvietimą padovanoti be tėvų globos likusiems vaikams šilumą ir skaitymo džiaugsmą,


 Radviliškio rajono policijos asociacijos ir Radviliškio rajono policijos profesinės sąjungos nariai nuvyko į Radviliškio vaikų globos namus „Nykštukas" ne tuščiomis. bet „apsiginklavę" knygomis, kurios domintų įvairaus amžiaus vaikus. Čia buvo ir užburiančių pasakų, anglų kalbos vadovėlių, net ir pasaulį įtraukusios vampyrų sagos trilogija.

Svečiai - rajono meras D. Brazys, vicemeras K. Augulis, policijos pareigūnai bei kitų įstaigų ir organizacijų atstovai buvo labai laukiami šiuose namuose. Smagus koncertas, renginyje dalyvavusi Šapokliak, suteikė nemažai šiltų, tačiau kartais ir širdį suspaudžiančių emocijų. O policijos pareigūnų dar laukė ir ekskursija, kurios metu vaikai, šių globos namų darbuotojos, svečiams parodė, kaip ir kuo gyvena šių namų auklėtiniai, su kokiais džiaugsmais ir problemomis susiduria.

Policijos pareigūnų nuomone, spalvingos knygos, jose slypinčios emocijos, įtrauks vaikus į fantazijų pasaulį, padės pažinti kitokį juos supantį pasaulį, kuriame yra be galo daug gražaus žmogiškumo, nuoširdumo, o galbūt kažkas savyje ras tokių talentų, kurie padės atversti kitokį, daug spalvingesnį gyvenimo puslapį.

Šiaulių apskr. VPK Radviliškio r. PK informacija
2015-04-07