Kelių policijos dienos proga LVRSRPS apdovanojo du kelių policijos patrulius


juknevicius daunoraviciusMinint Angelų sargų arba Policijos dieną, spalio 1 d. surengtas koncertas Vilniaus Ūkio banko arenoje. Policijos profesinės šventės ir Kelių policijos 80-ties metų jubiliejaus proga Lietuvos vidaus reikalų sistemos respublikinė profesinė sąjunga, kartu su Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesine sąjunga įsteigė apdovanojimą labiausiai nusipelniusiems kelių policijos tarnybos darbuotojams. 

(nuotrauka - lrytas.lt)

Renginio metu LVRSRPS pirmininkė Loreta Soščekienė dviem kelių policijos patruliams įteikė kelialapius į vandens parką Druskininkuose.

Nominacijos laureatai, kelių policijos tarnyboje dirbantys Saulius Daunoravičius ir Gediminas Juknevičius š. m. rugpjūčio 31 d. sėkmingai palydėjo į ligoninę gimdyvę vežusį vyrą. Po kurio laiko Kelių policijos tarnybos vadovas iš jaunųjų tėvelių susilaukė padėkos laiško profesionaliai savo darbą atlikusems pareigūnams

Verta paminėti, kad patruliai tarnyboje tokiu poelgiu pasižymėjo jau antrą kartą - ir anksčiau pareigūnams teko lydėti į ligoninę gimdyti skubančią šeimą.

Tiek S. Daunoravičius, tiek G. Juknevičius, vidaus tarnybos sistemoje dirba jau 20 metų ir yra sukaupę nemažą tarnybos patirtį, už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą abu yra ne kartą skatinti. Be to, jie - ir Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos nariai.

LVRSRPS informacija
2012-10-02