Sveikiname Stasį Baležentį gavus auksinį LPSK ženkliuką!

balezentisMinint tarptautinę darbo dieną ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos 10-ties metų jubiliejų, gegužės 1 d. už nuopelnus profesinių sąjungų veiklai auksinis LPSK ženkliukas įteiktas Alytaus policijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkui Stasiui Baleženčiui.

S. Baležentis, anksčiau dirbęs policijoje Migracijos tarnybos viršininku, šiuo metu yra VRM pensininkas. Alytaus policijos darbuotojų profesinei sąjungai jis vadovauja jau 6 metus ir jos veiklai skiria didžiąją dalį savo laisvalaikio.

„Manau, kad apdovanojimas skirtas ne tik man, bet ir visai Alytaus policijos darbuotojų profesinei sąjungai, tai mūsų visų nuopelnas. Džiaugiuosi, kad mūsų Taryboje susirinkę jauni, aktyvūs žmonės, kurie palaiko siūlomas idėjas, o aš, jau būdamas pensininkas turiu pakankamai laiko ir galimybių tinkamai juos atstovauti.“ pasakojo S. Baležentis

Tai jau antras LVRSRPS organizacijų pirmininkas, apdovanotas auksiniu LPSK ženkliuku. Prieš tai šį apdovanojimą yra gavusi VRM Medicinos centro darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Leonarda Bivainienė.

2012-05-08