Veikla Lietuvoje

Kreiptasi dėl susidariusios važiavimo išlaidų nepriemokos suskaičiavimo ir išmokėjimo LTPF nariams

eurai visokieLietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF), atsižvelgdama į tai, kad Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2019 m. gegužės 16 d. priėmė sprendimą administracinėje byloje Nr. I-8-520/2019 (proc. Nr. 3-66-3-00052-2018-6), kuriuo pripažino, kad „Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų, kurie pagal tarnybos pobūdį važinėja keleiviniu ar asmeniniu transportu tarnybiniais tikslais,

Susitiko su pareigūnų profesinių sąjungų atstovais

385 fa31b4a7ecd0e03163a7b471f5deb13aBirželio 19 d.  vyko susitikimas  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento  direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Mindaugas Kanapickas ir direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas susitiko su pareigūnų profesinių sąjungų atstovais.  LTPF atstovavo Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Algis Lisauskas ir Artūras Černiauskas.Federacijos dovanos LTPF nariams

ventiliatoriaiNorime pasidžiaugti, kad bent dalis Lietuvos probacijos tarnybos darbuotojų neperkais. LTPF nariams Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių regionuose nupirkome ir padovanojome visą autobusiukų stalinių ventiliatorių.
 
 
 
 

Susitikimas su VSAT prie LR VRM vadu R.Požėla

pozelaVakar, birželio 6 d., Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos atstovai susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadu Renatu Požėla, Veiklos ir biudžeto planavimo skyriaus vedėja Ilona Čepelioniene ir Imuniteto valdybos Pirmojo skyriaus viršininku Evaldu Skirmantu.
 
 
 
 

LTPF narė vedė renginį "Karjeros diena"

Zamalyte  kopija2019 m. kovo 7 d. Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos narė Jurgita Zamalytė "Karjeros dienoje", kuri buvo rengiama įvairiose Panevėžio mokyklose, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos moksleiviams skaitė paskaitą, kurios metu supažindino su Lietuvos policija.
ARGI TAI NURODYMAS? NE NE – TIK PASIŪLYMAS

klausimaiKaip jau anksčiau Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga rašė, Vilniaus AVPK 2019-01-16 įvyko Vilniaus AVPK struktūrinių padalinių vadovų pasitarimas, kurio metu padalinių vadovams buvo vienareikšmiškai nurodyta, atliekant darbuotojų veiklos vertinimus 2019 metais, taikyti vertinimo priemones, kurios nėra susijusios su didesnio pareiginės algos koeficiento nustatymu, išskyrus paskyrimą į aukštesnes pareigas.