Veikla Lietuvoje

Ugniagesiai dėl grėsmės Kalėdas sutikti be atlyginimų mitinguos V. Kudirkos aikštėje

ugniagRytoj, 11 val., savivaldybių ugniagesiai gelbėtojai renkasi į mitingą Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje. Jų pagrindinis reikalavimas – užtikrinti tokį finansavimą, kad būtų įmanoma įgyvendinti Vyriausybės deleguotas funkcijas. Šiuo metu dėl netinkamo lėšų skyrimo savivaldybės ugniagesiai gruodį gali likti be darbo užmokesčio. Kitų metų finansavimo planai problemų ne tik nespręs, bet padidins.
 
 
 

Ugniagesiai rengia mitingą!

infooLapkričio 19 d., antradienį, 11 val. Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje, Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimas (LTPF nariai)  rengia mitingą.   Ugniagesių gelbėtojų finansavimas nusikalstamai menkas ir jau daugelyje šalies savivaldybių nebeįmanoma tinkamai užtikrinti gyventojų saugumo. Vien šiems metams užbaigti savivaldybių ugniagesiams trūksta 1,5 mln. eurų, o kitąmet finansiškai bus dar sunkiau.
 
 
 
 

Įvyko pasienio profesinių sąjungų susitikimas

pasienisPraėjusią savaitę susitiko Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijai (LTPF) priklausančios pasienio pareigūnų profesinės sąjungos. Susitikimo metu aptartos svarbiausios aktualijos. Tarp jų daugiausia dėmesio skirta finansavimo klausimams; per pasienio pareigūnų vertinimus kylančioms problemoms; saugių darbo sąlygų užtikrinimui bei darbo laiko apskaitai. Taip pat diskutuota dėl asmeninių ryšio priemonių naudojimo darbe.
 

Su profsąjungų atstovais aptarti pareigūnų neeiliniai vertinimai

PAGDLiepos 31 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Mindaugas Kanapickas  susitiko su pareigūnų profesinių sąjungų atstovais. Susitikimo metu buvo gvildenami klausimai, susiję su valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos  pareigūnų neeiliniais vertinimais ir tolesniu jų vykdymu.